V3 BİLİŞİM
. . .

HAKKIMIZDA

V3 Bilişim 2020 yılında websitesi tasarımı, web hosting, CMS geliştirme, Android ve ios Uygulama geliştirme gibi faaliyet alanları ile kurulmuştur.

Bu faaliyetlerinden biri olan websitesi geliştirme amacıyla kendine özel bir CMS üreterek bu panel üzerinde onlarca websitesini geliştirmiş ve bunları serverında host etmiştir. 

Aynı süreç içerisinde aynı panel üzerinde çalışan Adımapp Uygulamasını Esenler Belediyesi için geliştirmiş ve Esenler Belediyesinin, İBB'den önce vatandaşlarına adım sayar uygulamasını sunmasını sağlamıştır.

Ayrıca Milli ve Manevi değerleri önceleyen ve hassasiyeti bu yönde olan yazarların kitaplarının genç nesil tarafından okunmasını sağlamak amacıyla Okubana sesli kitap uygulamasını android ve apple için geliştirmiştir.

 

2022 yılının ortasına gelindiğinde V3Bilişim talep üzerine yazılım anlayışından öteye geçme kararı almış olup bu çerçevede Hızlı okuma ve beyin aktiviteleri platformu uygulaması olarak planlanan ve V3 Bilişimin Okuma ekosistemine yeni bir varlık olarak katılması planlanan Snappy Read uygulamasını geliştirmeye başlamış ve bu karardan 2 ay sonra uygulamayı android ve apple store'larda test sürecine başlamıştır.

 

Yine kasım ayı başında Fon yönetim şirketleri için özel bir yazılım ihtiyacı olduğunu görmüş ve bu yazılımı üretme yoluna girmiştir. V3 FON olarak adlandırılan bu yazılım test uygulamasına başlamış ve kullanılmaktadır.

 

V3 Bilişimin bir başka ürünü olan V3 ANKET uygulamasının geliştirilmesi kararı alınarak bu süreç de yürütülmeye başlanmıştır.

 

Ayrıca okubana'nın tekli kitap olarak satılabilmesi amacıyla yeni bir formatta hizmete sunulması için çalışmalara başlamış olan V3 bu süreçte Ulaştırma Bakanlığı tarafından açılan Türkiye çapındaki Şarj İstasyonu kurulum yerlerinin tespiti, planlanması ve fizibilitesine yönelik açtığı ihaleye GERSAN şirketi ile birlikte katılım sağlamıştır.

 

V3 Bilişim olarak Teknoloji şirketi olmanın gereklerini yerine getirmek için çalışmaya devam ediyoruz…

 

 

V3 EIR ümit vadeden girişimlere ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyacağız. V3 EIR Programımıza başvurmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

V3 EIR PROGRAMI NEDİR

V3 EIR, V3 Bilişimin, yeni girişimcilik fikirlerine fikirden - gerçeğe olan yolculuğunda  ev sahipliği ve mentörlük sağladığı bir girişimci destek programıdır.

 

Program kapsamında

Ofis Kullanımı

Kuruluş için gerekli işlemlerde destek

Muhasebe ve Resmi işlemlerde destek

Yazılım ve websitesi kurulumunda destek

Yatırımcılarla iletişim kurulmasında destek

Fonlara erişim konusunda destek

PR ve tanıtım konularında destek

MVP ve Business Canvas Oluşturmada destek

Proje Yönetimi hususunda danışmanlık

 

gibi birçok konuda girişimci ve girişimci adaylarına destek olmayı hedefleyen bir Girişimci Evsahipliği Programıdır.

 

 

  • özellik 1
HAKKIMIZDA

Uzman ekibimizle her sorununuzda hemen yanınızdayız

İster telefon ile ister mail yoluyla dilediğiniz vakitte iletişime geçebilirsiniz.

server room

Müşteri Yorumları

Değerli müşterilerimizin birbirinden güzel düşüncelerini gördükçe bizler de mutlu oluyoruz.